Plan treningowy - podstawa skutecznego treningu

Tworzenie masy mięśniowej nie wymaga większego zachodu - jest to naturalna kon...

Podstawy treningu siłowego

Trening siłowy zakładający małą liczbę powtórzeń ze średnim lub dużym ciężarem ...

Trening klatki piersiowej

Wakacje w pełni, więc każdy z nas chciałby bez krępowania się zdjąć koszulkę na...

Kulturystyka
Podstawy treningu na masę

Najpierw masa, potem masa. To żartobliwe stwierdzenie z pewnością znają ci, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia w treningu siłowym. Zdobycie siły to jedna z głównych przyczyn rozpoczęcia ćwiczeń, jednak równie często największą motywacją jest wzrost mięśniowej masy ciała. Ale jak właściwie trenować, aby uzyskać zadowalający efekt? Czy możemy jakoś pomóc naszym mięśniom w szybszym rozwoju?

Więcej…
 
Trening na masę - porady

Wiele osób zastanawia się jak zacząć przygodę z kulturystyką co i jak należy robić żeby były efekty. Odpowiedzi jest naprawdę dużo zwłaszcza w Internecie - ale... kto mówi prawdę?Odpowiedź - wszyscy po trosze. Początek nie zależy od Waszych finansów - wszystko zależy od Was nie od tego jakie i za ile odżywki kupicie. Odradzam używanie sterydów, bo to nie jest dobry początek.

Więcej…
 
Czym jest kulturystyka? Zalety uprawiania kulturystyki

Kulturystyka to niezwykle trudna dyscyplina sportowa, która wyodrębniała się pod koniec lat 40 w USA. Od tego czasu jednak znacznie się rozwinęła przede wszystkim dzięki temu, że na jej uprawianie decyduje się coraz więcej młodych osób.

Więcej…
 
Sklepy dla kulturystów - ceny i asortyment

Kulturyści nie uznają półśrodków. Mają duże wymagania i muszą być one spełnione. Niestety piękna sylwetka nie pojawia się sama, trzeba na nią ciężko pracować. Kulturystyka sklep jest miejscem, w którym znajdziesz ogromny wybór różnego rodzaju odżywek i suplementów. To właśnie w tym miejscu możesz zrobić kompletne zakupy wszystkiego, co będzie potrzebne.

Więcej…
 
Copyright: © univex.com.pl