Plan treningowy - podstawa skutecznego treningu

Tworzenie masy mięśniowej nie wymaga większego zachodu - jest to naturalna kon...

Podstawy treningu siłowego

Trening siłowy zakładający małą liczbę powtórzeń ze średnim lub dużym ciężarem ...

Trening klatki piersiowej

Wakacje w pełni, więc każdy z nas chciałby bez krępowania się zdjąć koszulkę na...

67Plan treningowy - w kulturystyce ważne jest planowanie.

Konkretny plan treningowy powinien określać przede wszystkim cel, jaki pragniemy osiągnąć podczas ćwiczenia na siłowni/(np. budowanie masy, siły, poprawa wytrzymałości, regeneracja, itd.). Można też prowadzić zeszyt treningowy w którym będzie się zapisywało co się zrobiło na danym treningu. Nasze treningi powinny być ukierunkowane na wyznaczony cel i w związku z tym powinny różnić się od siebie.

Więcej…

56Kulturystyka, jogging, fitness i siłownia, najróżniejsze treningi i ćwiczenia, które pozwalają nam zdobyć i zachować upragnioną sylwetkę, kondycję oraz zdrowy tryb życia. Obecnie nie każdy odnajduje czas na poprawę swojej formy. Żyjemy szybko i w wolnych chwilach wolimy po prostu odpocząć. Nie należy jednak zaniedbywać tego co najważniejsze, czyli własnego zdrowia. Dlatego warto wybrać dla siebie jedną odpowiednią porę i regularnie przestrzegać aktywności fizycznej. Wybór pory własnych ćwiczeń jest jak najbardziej indywidualny i to od Ciebie zależy kiedy możesz poświęcić na to swój czas.

Więcej…

69Kulturystyka jak każdemu wiadomo, chociaż może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę jest to ciężki kawałek chleba. Uprawiający ten sport musi dużo się napocić, napracować i włożyć wiele wysiłku w to, aby ten trud w końcu przyniósł oczekiwane efekty. Siłownia i praca nad swoją sylwetką to ogromna harówka i wielokrotna walka ze sobą. Walka z własnymi słabościami, ze swoim ciałem,która jednak po długim czasie może zaowocować poczuciem wielkiej siły, zadowolenia. Taki wysiłek, zaangażowanie w to co robimy przyniesie efekty w postaci lepszego samopoczucia, polepszenia kondycji. Jak zresztą wiadomo i nie jest to żadną tajemnicą, w zdrowym ciele zdrowy duch.

Więcej…
Sklepy dla kulturystów - ceny i asortyment

Kulturyści nie uznają półśrodków. Mają duże wymagania i muszą być one spełnione. Niestety piękna sylwetka nie pojawia się sama, trzeba na nią ciężko pracować. Kulturystyka sklep jest miejscem, w którym znajdziesz ogromny wybór różnego rodzaju odżywek i suplementów. To właśnie w tym miejscu możesz zrobić kompletne zakupy wszystkiego, co będzie potrzebne.

Co znajdziemy w sklepach dla kulturystów?

W takich sklepach głównym asortymentem są przede wszystkim urządzenia i akcesoria dla sportowców. Znajdziemy tam ogrom różnego rodzaju urządzeń, które mogą posłużyć w codziennej aktywności. Dodatkowo w takich sklepach dostępna jest też bardzo dobrej jakości kreatyna. Dzięki niej kulturysta zaczyna budować masę mięśniową. Ta masa przekłada się nie tylko na samą siłę, ale też w głównej mierze na wygląd fizyczny danej osoby. Im więcej mięśni, tym dana osoba wygląda po prostu „potężniej”. W profesjonalnym sklepie dla kulturystów można zaleźć preparaty i akcesoria, które nie są dostępne szerzej, a także takie, które sprowadzane są zza granicy. Sklep kulturystyka dysponuje też gotowymi planami dietetycznymi, które można wdrożyć w życie dla uzyskania lepszego efektu.

Ceny w sklepach dla kulturystów

Niestety nie mamy dla Ciebie dobrej wiadomości. Sklep kulturystyczny nie jest najtańszy. Spowodowane jest to przede wszystkim tym, że wyprodukowanie różnego rodzaju odzywek jest drogie. Odżywki na masę mogą kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za jedno opakowanie. To nie jest wcale mało. Wydatki na budowanie masy mięśniowej i odchudzanie są czasami naprawdę bardzo duże. Pojedynczy kartonik odżywki czy napoju izotonicznego kosztuje ok. kilka złotych. Duże opakowania są dużo droższe, ale tak naprawdę bardziej się opłacają. Dzięki nim zyskujemy nawet 40% oszczędności.

Asortyment sklepów kulturystycznych jest coraz szerszy. Obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania fit stylem życia, a to napędza popyt. Tym samym podaż także musi rosnąć. Ilość sklepów jest coraz większa, a to doprowadza do proporcjonalnego rozrostu asortymentu. Spowodowane jest to zmieniającą się mentalnością ludzi.

 
Podstawy treningu na masę
Najpierw masa, potem masa. To żartobliwe stwierdzenie z pewnością znają ci, którzy mają już za sobą pierwsze doświadcz
Trening na masę - porady
Wiele osób zastanawia się jak zacząć przygodę z kulturystyką co i jak należy robić żeby były efekty. Odpowiedzi jest n
Kulturystyka - fakty i mity
Witam serdecznie wszystkich uprawiających kulturystykę od dawna, tych co dopiero zaczęli i ciągle się uczą, jak i tych
Ważne informacje dotyczące treningu

Podczas treningu zawsze na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo, jest to wręcz...

Odżywki na siłowni

Większość ludzi, którzy ćwiczą na siłowni, po czasie kiedy zobaczą że nie przyc...

Czym jest kulturystyka? Zalety uprawiania kulturystyki

Kulturystyka to niezwykle trudna dyscyplina sportowa, która wyodrębniała się po...

Copyright: © univex.com.pl